Co je nového

Koupaliště Miroslav ukončuje sezonu v neděli 1. 9. 2019

Oznamujeme, že koupací sezonu pro rok 2019 ukončujeme v neděli 1. 9. 2019. Zvláště děkujeme všem pracovníkům koupaliště (plavčíkům za dozor nad koupalištěm, obsluze v bufetu, pokladnímu a pracovníku úklidu v jedné osobě panu Miloši Šuhajovi a také zaměstnancům SMM). Nezapomeňme ani na dobře odvedenou práci strojníka, který nám zajistil úžasně křišťálovou vodu po celou koupací sezónu. Jsme potěšeni, tak velkým zájmem o naše koupaliště Miroslav a těšíme se na vaši návštěvu v koupací sezóně 2020.

Ukončení koupací sezony 2018

Oznamujeme, že vzhledem k nepřízni počasí koupací sezonu ukončujeme již v pátek 31. 8. 2018. Děkujeme za pochopení. Letošní sezona jasně ukázala, že o koupaliště je velký zájem nejen ze strany občanů Miroslavi, ale i lidí z okolních obcí. Děkujeme všem návštěvníkům koupaliště a těšíme se na vaší návštěvu v koupací sezóně 2019.

Koupaliště Miroslav otevíráme v sobotu 1. července 2017

S potěšením oznamujeme, že letošní koupací sezonu zahájíme v sobotu 1. 7. 2017. Přijďte nás navštívit a podpořit naši snahu o funkční koupaliště v Miroslavi. Letos se u nás připojíte na internet přes free WiFi.

Nyní si také může prohlédnout naše krásné koupaliště přímo zde na internetových stránkách online. Stačí přejít na stránku WEBCAM, kde se zobrazuje aktuální záběr ze dvou kamer.

SMM Miroslav

TOPlist

 

 

 

     Zámek Miroslav

Město Miroslav